Szkolenie zawodnicze

     SZKOLENIE DZIECI I MŁODZIEŻY NA POZIOMIE ZAWODNICZYM

ATZ Tenispoint od 2012 roku jest członkiem Polskiego Związku Tenisowego. Na naszych kortach regularnie organizujemy turnieje w różnych kategoriach wiekowych pod auspicjami Polskiego Związku Tenisowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu zawodniczek i zawodników w różnych kategoriach wiekowych posiadamy niezbędną wiedzę jak wykształcić oraz poprowadzić karierę tenisową przyszłej/przyszłego mistrzyni/mistrza.

W naszej Akademii zapewniamy wszechstronny rozwój tenisowych talentów, który poza współpracą z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą trenerską na korcie, obejmuje również współpracę z treneram od zajęć ogólnorozwojowych oraz psychologiem sportu.

Klub ATZ Tenispoint zatrudnia u siebie tylko wykwalifikowanych instruktorów/trenerów z uprawnieniami, którzy mogą pochwalić się tytułami Mistrzów i Wicemistrzów Polski z czasów swoich zawodniczych karier, a teraz z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z podopiecznymi.

Bardzo ważnym elementem szybkich postępów w grze jest również odpowiedni dobór osób grających w jednej grupie treningowej. Dlatego kładziemy duży nacisk na to, aby osoby z jednej grupy były na podobnym poziomie i w podobnym wieku.  Wyzwala to w zawodniczkach/zawodnikach naturalną chęć rywalizacji, a to z kolei przyspiesza proces szkolenia i to na co wszyscy zawodowcy ostatecznie czekają - końcowy sukces!

Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani, aby ich dzieci rozpoczęły, bądź kontynuowały kariery w tenisie zawodowym do współpracy!

Zapisz się już teraz on-line!

 Akceptujemy płatności kartą kredytową

Na naszych kortach tenisowych na Ursynowie akceptujemy płatności kartami kredytowymi

Na stronie kortów tenisowych:

Odwiedza nas 766 gości oraz 0 użytkowników.