Drugi turnus obozu tenisowego Muszyna 2024 z ATZ TENISPOINT

Trwają zapisy na drugi turnus wakacji z tenisem w ośrodku Muszyna 2024!


Drodzy klubowicze! W odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie tegorocznym obozem wyjazdowym w pierwszym turnusie, który odbędzie się na początku wakacji, specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę na drugi termin!!

Na drugą część lipca 2024 mamy przyjemność zaprosić wszystkie dzieci w wieku od 8 do 18 lat na organizowany przez Szkołę Tenisa Grzegorz Jeż obóz tenisowy, który odbędzie się w urokliwym i wyjątkowym Ośrodku Sportu i Rekreacji "ALPINA SPORT" w Muszynie. Ośrodek ten jest jednym z nielicznych w Polsce centrów aktywnego wypoczynku o tak bogatym zapleczu sportowym. Na obszarze 3000 m2 zlokalizowanych jest 12 kortów tenisowych, 2 boiska wielofunkcyjne ze sztucznej trawy, 200 m bieżnia tartanowa, boisko do piłki nożnej, siatkówki i siatkówki plażowej, boisko do badmintona, basen otwarty, strzelnica tor do jazdy na quadach, pole paintballowe, wieża do zjazdu na linie, most tybetański oraz wiele innych atrakcji.

Zapraszamy wszystkich do udziału w obozie w terminie od 19.07.2024 do 28.07.2024

 Obóz poprowadzi wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, która przygotowała bogaty program wyjazdu:

 • gra w tenisa
 • zajęcia linowe
 • zajęcia przy muzyce
 • survival
 • strzelanie, paintball
 • pierwsza pomoc
 • quady
 • pływanie w nowoczesnym podgrzewanym basenie ze zjeżdżalniami!!!
 • gry zespołowe: piłka nożna i siatkówka
 • wycieczki rowerowe
 • unihokej
 • „podchody”
 • gra w tenisa stołowego
 • dodatkowo dla chętnych: bilard, rzutki, gry planszowe itp.
 • dyskoteki
 • orientering
 • turniej tenisowy na koniec obozu.

Koszt całego wyjazdu- 10 dni, (obejmuje zakwaterowanie w  3, 4,5  lub 6 osobowych pokojach, każdy z osobną łazienką i tv, wyżywienie 3 x dziennie, ubezpieczenie NNW, przejazd autokarem w obie strony) dla dzieci uczęszczających na zajęcia do naszego klubu wynosi 3249 PLN. Dla pozostałych dzieci cena wyjazdu wynosi 3399 PLN. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 1000 PLN. W przypadku zapisu dwójki rodzeństwa, przysługuje zniżka 200 PLN na drugie dziecko. Ilość miejsc ograniczona. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Całość kwoty płatności prosimy uregulować do dnia 05.07.2024 r.

W przypadku chęci otrzymania faktury VAT prosimy o podanie takiej informacji przed dokonaniem płatności, wraz z podaniem danych do faktury.

Wszelkie informacje mogą Państwo uzyskać pod numerami telefonów: 501-303-377, 502-031-470.

Oficjalnym organizatorem obozu jest Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż, właściciel ośrodka "ALPINA SPORT".

Płatności za obóz prosimy dokonywać przelewem na konto CHIWES SPORT S.C., tytułem: Impreza sportowa - obóz, imię i nazwisko uczestnika.

Rachunek bankowy do wpłat: Bank PEKAO SA 70 1240 6250 1111 0010 4638 7212

PROMOCJA FIRST MINUTE!!!!

dla osób, które wypełnią kartę kwalifikacyjną i wpłacą zaliczkę do końca lutego 2024r. cena obozu będzie niższa o 100 zł na dziecku!! Wtedy dla dzieci uczęszczających na zajęcia do naszego klubu cena wynosi 3149 PLN. Dla pozostałych dzieci cena wyjazdu wynosi 3299 PLN.

OBOWIĄZKOWYM WARUNKIEM WYJAZDU  JEST DOSTARCZENIE PRZED WYJAZDEM DO BIURA KORTÓW ATZ TENISPOINT WYPEŁNIONEJ I PODPISANEJ PRZEZ RODZICA/OPIEKUNA KARTY KWALIFIKACYJNEJ UCZESTNIKA WYJAZDU. KARTA DO POBRANIA NA KOŃCU ARTYKUŁU, DO ODEBRANIA NA MIEJSCU W BIURZE KORTÓW, BĄDŹ WYSYŁAMY MAILEM ZWROTNYM.

Wszystkich chętnych do spędzenia lata z rakietą tenisową w ręku wśród malowniczej zielonej scenerii gór - serdecznie zapraszamy!

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Karta kwalifikacyjna uczestnika obozu

 

 Akceptujemy płatności kartą kredytową

Na naszych kortach tenisowych na Ursynowie akceptujemy płatności kartami kredytowymi

Na stronie kortów tenisowych:

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.